» Interweniujemy w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt

» Ratujemy i znajdujemy nowe domy dla psów i kotów

» Prowadzimy działania związane z ochroną zwierząt gospodarskich oraz działalność edukacyjną

» POMÓZ NAM POMAGAĆ - nasz numer konta:
79 1600 1462 0008 6657 5050 6001

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Animals"
Inspektorat w Braniewie
ul. Katedralna 9, 14-500 Braniewo

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals
inspektorat w Braniewie


ul. Katedralna 9
14-500 Braniewotel: 781 015 201
tel: 514 839 198
gg: 13876099
e-mai: m.hynko@otoz.pl


Czynne:
Pon. - Pt: 1000 - 1600


BNP PARIBAS
Oddział Braniewo
79 1600 1462 0008 6657 5050 6001


Jesteśmy organizacją pożytku publicznego- OPP uprawnioną do otrzymywania 1% podatku.
Nasz numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 0000069730


www.braniewo-otoz.strefa.pl

Akcje

My z tej okazji zorganizowaliśmy w niedzielę 01 października "Spacer na cztery Łapy", w którym wzięły udział nie tylko psiaki przebywające pod naszą opieką, ale również te, które poszły już do adopcji oraz te, które od zawsze miały kochający dom.
Dziękujemy z całego serca właścicielom czworonogów, którzy wzięli udział w spacerze razem ze swoimi pupilami. Nasza najmłodsza uczestniczka spaceru miał 9 miesięcy, przyjechała w wózeczku razem ze swoimi rodzicami i psem. Mimo, że trasa była długa, to wytrzymała dzielnie rajd do końca.
Z kolei najmniejszy psiak rajdu ważył około 1-2 kg. Na początku dzielnie przebierał łapkami, potem jego pani musiała wziąć go na ręce.
Rajd zakończyliśmy wspólnym grillowaniem i żeby wszystkich uspokoić, kiełbaski i serki były wegetariańskie.
Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom rajdu za mile spędzony czas, za sympatyczną i wesołą atmosferę oraz wzruszające chwile, jak ta, gdy amstaff Enzo, którego odebraliśmy podczas jednej z interwencji rozpoznał w Panu Józefie, swojego opiekuna. Radość psa była ogromna! Enzo jako 4-miesięczny szczeniaczek trzymany był na łańcuchu, podczas silnych mrozów. Chorego i zamarzającego uratowaliśmy od śmierci gdy stał uwięziony bez budy przy rozpadającej się komórce. Teraz wyrósł na pięknego, szczęśliwego i kochanego psiaka.
Odwiedził nas Edi, nasz psi staruszek, który w byłym ZOO spędził około 10 lat życia. Trafił do cudownej, mądrej i dobrej osoby, która sprawiła, że świat stał się lepszy.
Był z nami również Astorek ze swoją panią, śliczny i wesoły długowłosy piesek, który ujął swoich opiekunów ogromną inteligencją i chęcią nauki nowych sztuczek. Teraz zwiedza ze swoją nowa rodziną Polskę wyjeżdżając z nimi na wakacje, z których dostajemy zdjęcia.
Dziękujemy Wam za to, że dzięki Wam zwierzaki ,które kiedyś bardzo cierpiały, zamieniły się w najpiękniejsze i najszczęśliwsze psy świata, a mu mamy szczęście to obserwować. Dziękujemy!
Klikając w link zobaczycie album ze zdjęciami Album ze zdjęciami kliknij tutaj

© Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "Animals" inspektorat w Braniewie.